Shefqet kastrati

shefqet kastrati com/DTVtelevizion/Tel:+ 383 44 90 20 20If any copyright issues please contact: [email protected] a, datë 30. Jemi munduar të ndihmojmë e të Shefqet Kastrati blen Hotel Sheratonin në Tiranë, 30 mln euro Pas largimit të papritur të kompanisë Sheraton, hoteli në Tiranë mbeti në pronësi të kompanisë M. Tags: CEO Shefqet Kastrati termet ne Durres. Shefqet Krasniqi (Sibofc, 20 qershor 1966) ështe ligjërues në Fakultetin e Studimeve Islame, imam në Xhaminë e Madhe në Prishtinë, veteran i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, përkthyes dhe botues i disa librave me tematikë fetare. 2. 6 Grigor Joti. #Dritare #RudinaXhunga #AlbaniaMos humb asnjë lajm, kliko për tu abonuar:https://bit. Shefqet Kastrati. Tirana continues to attract growing numbers of visitors as it progresses in its ambition to become a “kaleidoscope metropolis,” and we look forward to working with Hilton on our inaugural project together. Humbjet e akumuluara në vite mendohet se arrijnë gati 11 miliardë lekë, apo rreth 81 milionë euro. THE RETURN, directed by Blerta Zeqiri in Kosovo, won the Best International Short film In Sundance Film Festival 2012. Si gjithnjë – pa zhurmë. 2020, me vendim te asamblese se ortakeve, u atorizuan Z. 5 milionë euro për të dëmtuarit nga tërmeti Lajme 15/09/2017 2115 Shpallet lista e më të pasurve, ja cilët janë 10 shqiptarët që kryesojnë listën Apr 14, 2021 · Hoxha Shefqet Kastrati bën deklaratën e fortë: Gratë janë për kuzhinë, ndërsa burrat April 14, 2021 admin Kronike 0 Hoxha Shefqet Krasniqi, i pyetur se a ka diskriminim në fe për gratë thotë se ‘oda’ për shembull ‘është për burra’. Posted on October 30, 2016 October 30, 2016 by admin. 5 milionë euro në fondin për të prekurit nga kjo fatkeqësi natyrore. 9 million/16. E kam dhënë në çast urdhrin e mosmarrjes së asnjë kokërr leku nga askush që ka kaluar nëpër Rrugën e Kombit për ndihmë. 3 Shefqet Kastrati. Shefqet Kastrati dhe z. 4. “Shefqet Kastratit i keni dhënë plot 500 mln euro tendera sot, Rrugën e Kombit, Porto Romanon dhe tashmë do blejë aeroportin e Rinasit. Rrugën e Kombit, Porto Romanon, tashmë do të blejë dhe aeroportin e Rinasit. a transferon nëpërmjet shitjes 0. Rrjedh nga një familje fetare. Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Based in Durres. 3 million euro) in May 2016. Pas tij është Shefqet Kastrati, Vasil Naçi pozicionohet i treti, pas tij është Behar Çukaj dhe i pesti renditet deputeti Tom Doshi. Shefqet Kastrati dhe Artan Dulaku 22 Tetor, 2019 11:35 TIRANE – Porti i Limionit në Sarandë i është dhënë me koncesion për një afat prej 35 vitesh, bashkimit të përkohshëm të dy kompanive, “Kastrati” që zotërohet nga Shefqet Kastrati, dhe “Edil-Al”, nga Artan Dulaku. 5 Edmond Leka. GRUPI KASTRATI hyri për herë të parë në industrinë e pasurive të patundshme në vitin 2005. 2 Vasil Naci. Kujdes! May 04, 2017 · 90% e aksioneve të shoqërisë së sigurimeve “INSIG Jetë” tashmë do të zotërohen nga dy sipërmarrës Samir Mane( 45%) dhe Shefqet Kastrati (45%), ndërsa 10% e aksioneve do t’i mbeten në pronësi shoqërisë Eurosig ( si aksionarja e vetme aktualisht). 5 milionë eurot e premtuara për të prekurit nga tërmeti 16:12 / 12. Al-Kharafi & Sons W. 000. Oct 10, 2019 - Kastrati Sh. “ Tragjedia Shqiptare më ka tronditur thellësisht mua dhe familjen time, bashkë me vëllezërit e mi. 5 milionë euro në fondin për të prekurit nga kjo fatkeqësi natyrore. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur e më Shefqet Kastrati, është një histori suksesi 25-vjeçare, e një prej filantropëve të parë shqiptarë, e cila daton që në vitin ‘92, fillimisht me tregtimin e hidrokarbureve, për t’u zgjeruar shumë shpejt në të gjithë Shqipërinë dhe në shumë vende të rajonit të Ballkanit me një rrjet të gjerë kompanish të suksesshme. A. OpenLink Faceted Browser; OpenLink Structured Data Editor Oligarku Shefqet Kastrati është biznesmeni me prejardhje nga Kukësi. Reagimi Tragjedia Duke filluar nga data 10/03/2016 kompania Kastrati. Al-Kharafi & Sons W. Shkollën fillore e kreu në fshat ku u dallua për zgjuarsi të rrallë për çka edhe shumë nga arsimtarët i propozuan që shkollën e mesme ta vazhdonte në degën e mjekësisë apo në ndonjë drejtim tjetër me perspektivë. Milioneri Shefqet Kastrati i cili menaxhon me kompaninë e tij “Rrugën e Kombit”, ka vendosur që të lirojë nga taksa prej pesë (5 ) eurove të gjithë makinat të cilat udhëtojnë nga Kosova për në Shqipëri me qëllim të dërgimit të ndihmave për banorët të cilët janë prekur nga tërmeti shkatërrimtar. This division reflects the organization of Kastrati's economy, which is a combination of agricultural and livestock activities. Oct 10, 2019 - Kastrati Sh. 20 Denoncimi/ “Shefqet Kastrati do blejë aeroportin e Rinasit, qeveria i ka dhënë 500 mln € tenderë” Sep 14, 2017 · Shefqet Kastrati – President of Kastrati Group. Dy biznesmenët e tjerë janë Ardian Bardhi dhe Xhevdet Troplini. Shefqet Krasniqi lindi më 22. 41, datë 10. Shefqet Kastrati blen Hotel Sheratonin në Tiranë, 30 MILION EURO 25 January, 2018 Pas largimit të papritur të kompanisë Sheraton, hoteli në Tiranë mbeti në pronësi të kompanisë M. Po ashtu Shefqet Kastrati është njeriu pas konçensionit të Rrugës së Kombit, përmes projektit Albanian Highway Concession. Lindur në vitin 1961 në qytetin e Kukësit. Shefqet Kastrati, President, Kastrati Group, said, “We look forward to working with Hilton to bring its prestigious flagship brand to Albania for the first time. All families of Kastrati have property in both areas. a. Emri i Kompanisë: Kastrati Group (Kastrati SHA,Kastrati, Albsig etj Të ardhurat bruto 2015 Rrugën e Kombit e bleu për 100 milionë euroNënë Terezën ja shitëm për 71 milionë euroI ka rënë Covidi të gjithë pasurive publike shqiptare. 13 Agron Shapllo. SOLIDARITET/ Shefqet Kastrati: 1. Më kujtohet që FMN nuk tha vetëm fjalë të bukura për atë që po ndodh, por tha edhe dy vrejtje që mendoj se janë esenciale. The settlement of Bajzë itself is the center of Kastrati. Ai është shprehur: Tragjedia Shqiptare më ka tronditur thellësisht mua dhe familjen time, bashke me vëllezërit e mi. Shefqet Kastrati i bën nder kapitalizmit shqiptar, madje me jetëgjatësinë dhe konsistencën në treg ai mund të quhet një baba i kapitalizmit shqiptar, si i tillë ai është jo vetëm një mik i të gjithëve, por dhe bart me personazhin e tij një domethënie e madhe. Pyetja është që një biznesmen ka një aeroport, ka një port ka vënë dhe një drejtor doganash. al shqiptaria balkanweb balkanweb. Data e themelimit: 09 / 01 / 2004. أشخاص بالاسم ‏‎Shefqet Kastrati‎‏ ابحث عن أصدقائك على فيسبوك قم بتسجيل الدخول أو التسجيل في فيسبوك للتواصل مع الأصدقاء والعائلة والأشخاص الذين تعرفهم. L. Mes tyre bënte pjesë edhe administratori i një prej kompanive më të mëdha të hidrokarbureve në Shqipëri, Shefqet Kastrati i “Kastrati Group”. 90% e aksioneve të Shoqërisë së Sigurimeve “INSIG Jetë”, tashmë do të zotërohen nga dy sipërmarrësit me të mëdhenj në fushën e biznesit Z. Formati i përdorur merr parasysh vetëm vlerën neto të këtyre individëve sipas peshës përpjestimore që kanë, pa llogaritur vlerën e bizneseve të tyre. 5 milion euro nga familja ime, kush ka më shumë është momenti për ta ndihmuar Biznesmeni Shefqet Kastrati thekson se gjithashtu ka dhënë urdhër për të mos marrë asnjë qindarkë nga askush që ka kaluar nëpër Rrugën e Kombit për ndihmë. Join Facebook to connect with Shefqet Kastrati and others you may know. 2017, vendosi të autorizojë përqendrimin e realizuar nëpërmjet përftimit të kontrollit mbi Lajm i fundit - e fundit - politike - aktualitet - Shqipëria Ballkani Balkan balkans ballkan ballkani balkan shqiptaret shqiptarja gazeta shqiptare gsh. L, e cila është aktive që nga viti 1992 në vendin tonë. 1, Kati 2 Toggle navigation. Services: oil trading and storage, financing, chartering. 2002, të dorëzuar në QKB, Shefqet Kastrati është shtetas shqiptar, i datëlindjes 05. 5 milion euro. L. Ai është pronar i “Kastrati Group”, dhe llogaritet si njëri ndër personat më të pasur në Shqipëri. Nov 03, 2017 · Shefqet Kastrati dhe z. Founded in 2005 by Shefqet Kastrati, is the parent company of Kastrati SH. Vilma Nushi. Të gjithë ndjekësit e Kastratit në Facebook dhe Twitter tani kanë mundësinë të përfitojnë litra karburant falas vetëm duke shkrepur një foto nga aparati fotografik apo telefoni i tyre. 3. Ajo që vihet re nga të treja listat që nga viti 2014, në 2015, e po ashtu në 2016 është pikërisht Mane që ruan një pozicionin të pa lëvizshëm, sipas të ftuarve në panel klasifikimi bëhet në Dr. facebook. Our mission: Open Data Kosovo believes that data disclosure is essential in establishing a good, transparent and accountable Presidenti i kompanisë Kastrati, Shefqet Kastrati dhe familja e tij kanë vendosur që të dhurojnë 1. ” Feb 24, 2021 · Founded by Shefqet Kastrati around the same time as the original Hochtief concession on the airport, Kastrati is a private unlisted conglomerate with interests ranging from petroleum to car dealerships to real estate to tourism, but it has close ties to the government. Ashtu siç pati premtuar, pak ditë pas goditjes së rëndë që një tërmet i fuqishëm i dha Shqipërisë, biznesmeni Shefqet Kastrati ka deponuar 1. Po ashtu Shefqet Kastrati është njeriu pas konçensionit të Rrugës së Kombit, përmes projektit Albanian Highway Concession. Në vitin 1992, në një moshë 32 vjeçare zoti Kastrati krijoi kompaninë e parë të tregtimit të hidrokarbureve me pakicë, fillimisht në qytetin e Kukësit, më tej në Durrës, e më tej në të gjithë Shqipërinë. Shefqet Kastrati: Shefqet: Faqe nga . Shefqet Kastrati; Grigor Joti; Rrok Gjoka; Agron Shapllo; Renis Tërshana; Agim Zeqo; Tom Doshi; Serafin Orgocka; Lefter Kallo Rama mesazh Bashës pas fitores së PS Welcome! Log into your account. Jul 16, 2020 · Other beneficiaries include Bankers Petroleum, the country’s main oil trader Shefqet Kastrati, Gjoka Konstruksion, Integrated Energy BV SPV, Albtek Energy, Integrated Technology Waste Treatment Fier, and Gjikuria- all of which have won concessions from the state. 1, Kati 2 Toggle navigation. renames to Kastrati Group. Shefqet Kastrati Net Worth – $460 million Ai është pronari i vetëm i Kastrati Ltd, një kompani që prodhon biokarburantet dhe Kastrati Plc, e cila merret me importin, eksportin dhe shitjen me pakicë të karburanteve etj. The shares were sold by Real Fortress Private Limited, owned by Chinese financial services group China Everbright. Shefqet Kastrati Z. 12. E ndërsa për Samir Manen, kreun e shoqërisë Balfin Group kjo është një iniciativë e re, për pronarin e shoqërisë Albsig dhe grupit Kastrati, Shefqet Kastrati sigurimet janë një terren i njohur, pasi ai është aksioner i Albsig. Starring: Adriana Matoshi, Lulzim Bucolli,… Shefqet Kastrati [email protected] Si gjithnjë –… Shefqet Kastratit i keni dhënë plot 500 milionë euro tendera sot. 5 milionë euro për familjet e prekura në qarkun e Tiranës dhe të Durrësit. Biznesmeni Shefqet Kastrati thekson se gjithashtu ka dhënë urdhër për të mos marrë asnjë qindarkë nga askush që ka kaluar nëpër Rrugën e Kombit për ndihmë. 3. , shoqëria “Kastrati” sh. Shefqet Kastrati Basha flet me emra: Kush janë oligarkët e Edi Ramës Lulzim Basha ka vendosur të flasë me emra dhe të bëjë publikw ata që njihen prej kohwsh si oligarkë nga … Tarifa në “Rrugën e Kombit”, e cila inkasohet nga oligarku Shefqet Kastrati, të cilit autoritetet shqiptare ia kanë besuar mirëmbajtjen e autostradës që çon në Kosovë, duket se nuk është hequr plotësisht për ata që bartin ndihma për të prekurit nga tërmeti. We have the will and the wish, the big wish to go forward and to grow this company, and of course, our 25-year experience, our know-how, and our investments in machinery and technical goods. Presidenti i kompanisë Kastrati, Shefqet Kastrati dhe familja e tij kanë vendosur që të dhurojnë 1. 2017 Rezart Kastrati Adresa e selisë: Rruga e Kavajës, Ish-Stabilimenti "Mihal Duri", Shk. p. and KASTRATI SH. Shefqet Kastrati: S’e njoh Emiljano Shullazin Reagon biznesmeni: S’kam denoncuar asnjë gjobëvënie 2016-04-21 - TIRANE - Biznesmeni Shefqet Kastrati, pronar i “Kastrati Group”, ka mohuar me anë të një deklarate zyrtare lajmet e publikuara në media për një gjobëvënie të kryer ndaj tij nga i arrestuari Emiljano Shullazi. Humbjet e akumuluara në vite mendohet se arrijnë gati 11 miliardë lekë, apo rreth 81 milionë euro. p. Cilësi, përkushtim dhe ‏‎Shefqet Kastrati‎‏ موجود على فيسبوك. Duke pasë në konsideratë kohën e shkurtër në dispozicion, shuma e transaksionit të blerjes ishte relativisht e lartë (71 milionë Euro). Ver perfiles de personas llamadas Shefqet Kastrati. Ai ka bërë të ditur se të gjitha automjetet që kalojnë nëpër Rrugën e Kombit për qëllime humanitare në këtë periudhë do të jenë të liruara nga pagesa. 2019 Ashtu siç pati premtuar, pak ditë pas goditjes së rëndë që një tërmet i fuqishëm i dha Shqipërisë, biznesmeni Shefqet Kastrati ka deponuar 1. Misioni ynë: Open Data Kosovo beson që hapja e të dhënave është esenciale në vendosjen e qeverisjes së mirë, qeverisjes Jul 16, 2015 · Në krye të renditjes janë gjithashtu Vasil Naçi, Shefqet Kastrati dhe Vjollca Hoxha e “Top Channel”. A. Kastrati në ditët e fundit kur ndihmat po e vërshojnë Shqipërinë duke përfshirë ato nga Kosovë, është kritikuar për taksën 5 euro që udhëtarët nga Kosova duhet ta paguajnë në rrugën që e mirëmban kompania e tij. Shefqet Kastrati, who will also acquire a 45% stake, is the owner and president of Kastrati Group, a company for trading, storage and retail of petroleum. I know that foreign investors are concerned at the moment. Join Facebook to connect with Shefqet Kastrati and others you may know. 41, datë 10. Humbjet e akumuluara në vite mendohet se arrijnë gati 11 miliardë lekë, apo rreth 81 milionë euro. Sipas këtij portali kuvajtianët e Mak Albania, nuk po përjetojnë përiudhën e tyre më të mirë. is established in Durres, western Albania. 04. Shefqet Kastrati, është një histori suksesi 25-vjeçare, e një prej filantropëve të parë shqiptarë, e cila daton që në vitin ‘92, fillimisht me tregtimin e hidrokarbureve, për t’u zgjeruar shumë shpejt në të gjithë Shqipërinë dhe në shumë vende të rajonit të Ballkanit me një rrjet të gjerë kompanish të suksesshme. Apr 30, 2002 - Kastrati Sh. Milioneri shqiptar Shefqet Kastrati, pronar i kompanisë “Kastrati”, ka deklaruar se do të kontribuojë në ndihmat ndaj të prekurve nga tërmeti në Shqipëri. k. [3] Shefqet Kastratit i keni dhënë plot 500 milionë euro tendera sot. 16 Ram Geci. OpenLink Faceted Browser; OpenLink Structured Data Editor Qysh duhet me u dënu Shefqet Krasniqi për seksizëm? Të vdesësh Kosovën për Bojkenin Kriza e Rinasit reflekton ‘stresin’ e Ilir Metës dhe Sali Berishës për 25 prillin Haxhi Avdyli i del në mbrojtje Gërvallës: Po e akuzoni një grua që la jetën në Gjermani për t’i shërbyer Kosovës. Siç dihet, ky i fundit mbron tezën se vende pune ka, por nuk ka specialistë … Sep 14, 2017 · 2 Shefqet Kastrati. KUSH ËSHTË SHEFQET KASTRATI: I lindur në vitin 1961, Shefqet Kastrati është një nga emrat më të njohur dhe më të suksesshëm të sipërmarrjes private në Shqipëri. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. 21 Elvis Sula Pas tij renditet gjithashtu Vasil Naçi, Shefqet Kastrati dhe Vjollca Hoxha e Top Channel. Më datë 25. Shefqet Kastrati është në Facebook. Zef Preci Të mbledhur sot më datë 18. 1053 Rep. 10. Jemi munduar të ndihmojmë e të lehtësojmë sa mundemi këto ditë. Tirana continues to attract growing numbers of visitors as it progresses in its ambition to become a “kaleidoscope metropolis,” and we look forward to working with Hilton on our ADVERTISEMENT 3. 7 Idajet Ismailaj. 7 Idajet Ismailaj Shefqet Kastrati [email protected] Ai është shprehur: Tragjedia Shqiptare më ka tronditur thellësisht mua dhe familjen time, bashke me vëllezërit e mi. I lindur në vitin 1961, Shefqet Kastrati është një nga emrat më të njohur dhe më të suksesshëm të sipërmarrjes private në Shqipëri. a si dhe zoteron aksione ne kompanine te ndryshme si Albsig , Digitalb , etj. 41, datë 10. 5 milionë euro për familjet e prekura në qarkun e Tiranës dhe të Durrësit. veprim cili do të dëshmonte se jeni një burrë […] Shefqet Kasumi नाम के लोगों की प्रोफ़ाइल देखें. A tavolina 1 Shefqet Kastrati Muharrem Bardhoci Leonard Kastrati Edmond Ademaj tavolina 2 Samir Mane Elona Koci Leonidha Cobo Artur Cobo Dorian Biznesmeni Shefqet Kastrati është solidarizuar me tragjedinë nga tërmeti që goditi Shqipërinë duke dhuruar 1. Bëhet fjalë për biznesmenin Shefqet Kastrati, që sipas dosjes së prokurorisë ka rënë pre e bandës së Shullazit, por nuk ka denoncuar. OpenLink Faceted Browser; OpenLink Structured Data Editor Qysh duhet me u dënu Shefqet Krasniqi për seksizëm? Të vdesësh Kosovën për Bojkenin Kriza e Rinasit reflekton ‘stresin’ e Ilir Metës dhe Sali Berishës për 25 prillin Haxhi Avdyli i del në mbrojtje Gërvallës: Po e akuzoni një grua që la jetën në Gjermani për t’i shërbyer Kosovës. Humbjet e akumuluara në vite mendohet se arrijnë gati 11 miliardë lekë, apo rreth 81 milionë Shefqet Kastrati in Broc from Kosovo has a mandat at HSA Sàrl - connected with 1 person Sipas tij, Kastrati ka portin e mallrave në Porto Romano, mirëmban rrugën kombëtare e njohur si "Rruga e Kombit" dhe së fundmi është në tentativë për të blerë edhe aeroportin "Nënë Tereza" në Rinas. Shefqet Kastrati, shpreh keqardhjen e thellë mbi situatën aktuale në vend dhe në shenjë solidariteti dhuron 1. com Nr. View the profiles of people named Shefqet Kastrati. Pas largimit të kompanisë, mësohet se ka qenë Shefqet Kastrati që ka blerë Hotel Sheratonin nga kuvajtjanët për një shumë prej 30 milion […] Shefqet Kastrati. Për këtë arsye në vendosëm për sa rnë poshtë: 1. Shefqet Kastrati dhe Z. SHEFQET KASTRATI. 41, datë 10. DTV Televizionihttps://www. Join Facebook to connect with Shefqet Kastrati and others you may know. Ilda Mucmataj. Faceted Browser ; Sparql Endpoint ; Browse using . Al-Kharafi & Sons W. 2002 vendosën të themelojnë shoqërinë anonime "ALB SIGURACION" sh. 2017 Rezart Kastrati Adresa e selisë: Rruga e Kavajës, Ish-Stabilimenti "Mihal Duri", Shk. 2 billion leks ($17. 19 Aleksander Frangaj. 5 milion euro nga familja ime, kush ka më shumë është momenti për ta ndihmuar. Aksionerët. CILËSIA MBAN NJË EMËR. 4 Vjollca Hoxha. The BoF 500 is the definitive professional index of the people shaping the $2. KASTRATI GROUP trades fuels (clean and dirty products) including biodiesel in all important regions in this area always seeking sound, long-term growth. Pyetja është që një biznesmen ka një aeroport, ka një port, ka vënë dhe një drejtor doganash. 5 milionë lekësh ka qenë Shefqet Kastrati, pronari i firmës së njohur ‘Kastrati’. Shefqet Kastrati [email protected] Dec 23, 2014 · Shefqet Kastrati QUALITY HAS ONE NAME: KASTRATI Interview with the President of Kastrati Group, Mr. TELEGRAFI sh. Më të lexuarat. 5m euros for them and since the tragedy has decided not to wait for any bills on the Nation Road. Shefqet Kastrati, President, Kastrati Group, said, “We look forward to working with Hilton to bring its prestigious flagship brand to Albania for the first time. Presidenti i kompanisë Kastrati, Shefqet Kastrati dhe familja e tij kanë vendosur që të dhurojnë 1. +355 52 265 168 [email protected] Ura e Dajlanit, Autostrada Durres-Tirane, KM 1 Durres, Albania Apr 30, 2002 - Kastrati Sh. your password Po ashtu Shefqet Kastrati është njeriu pas koncensionit të Rrugës së Kombit, përmes projektit Albanian Highway Concession, sipas lapsi. Vjollca Hoxha. Sipas z. Me date 06. View tavol. 23. Faceted Browser ; Sparql Endpoint ; Browse using . In addition, we h al-Haramain Foundation. Here, the group’s President Shefqet Kastrati explains how it has built trust both locally and internationally and its strategy for going forward Could you walk us through the history of Kastrati Group? Shefqet Kastrati. Top­ 10 lista e më të pasurve në Shqipëri për 2013­- 2014, do të përmblidhej në këtë format: 1 Samir Mane 2 Vasil Naci 3 Shefqet Kastrati 4 Vjollca Hoxha 5 Edmond Leka 6 Grigor Joti 7 Idajet Ismailaj 8 Vilma Nushi 9 Bashkim Uaj 10 Artan Dulaku Pas largimit të papritur të kompanisë Sheraton, hoteli në Tiranë mbeti në pronësi të kompanisë M. 04. 07. Pasi shtroi këtë pyetje, Lubonja shtroi edhe arsyet, pse sipas tij këtë rrugë e mori Shefqet Kastrati. Apr 01, 2018 · Një lutje nga Armand Gjana… I nderuar Z. 10. Kjo është provuar edhe një herë nga një çift binjakesh simpatike albino të cilat, siç rezulton, ka të ngjarë ta kthejnë botën e modës në anën e tyre në një të ardhme të afërt. Vasil Naci – CEO and President of AGNA Group. Të themelohet shoqëria anonime me emrin ALB SIGURACION. Formati i përdorur merr parasysh vetëm vlerën neto të këtyre individëve sipas peshës përpjestimore që kanë, pa llogaritur vlerën e bizneseve të tyre. A. Faceted Browser ; Sparql Endpoint ; Browse using . 9 Tom Doshi. Në vitin 2016 u themelua Kastrati Construction, kompani e specializuar në ndërtim dhe menaxhim të projekteve private e publike, me qëllim menaxhimin e portofolit të ndërtimit të Grupit Kastrati. Facebook gives people the power to share and Prej pak ditësh Kastrati Group ka iniciuar foto konkursin për foton më të bukur të një pike Kastrati. ASTRATI SH. Details, who are the 10 richest people in Albania and their businesses. Shefqet Kastratit i keni dhënë plot 500 milionë euro tendera sot. The Macedonian news agency 'INA' writes that Ramiz Merko, the Minister for Foreign Investments, said that in the premises of the Ministry they met with one of the most successful businessmen in Albania and the region, Shefqet Kastrati. Pas rënies së komunizmit, ndryshe nga shumë të rinj shqiptarë që emigruan jashtë vendit për një jetë më të mirë, Shefqet Kastrati vendosi të realizojë ëndrrën e tij në vendlindje. Last updated on June 11, 2020. k. Sipas z. Ramë Geci. 2017 Rezart Kastrati Adresa e selisë: Rruga e Kavajës, Ish-Stabilimenti "Mihal Duri", Shk. Shefqet Kastrati is the President of Kastrati Group retail oil company, which is a leading company in the market in recent years. Kuvajtianët e Mak Albania, për të cilët nuk mund të thuhet se po përjetojnë përiudhën e tyre më të mirë. Përplasje mes organit të Prokurorisë dhe kompanisë Kastrati Group. 91% të kapitalit. Shefqet Kastrati, duke i dhene kompetenca te plota, te pakufizuara per te vepruar ne menyre te pavarur ose te dy se bashku per te gjitha veprimet bankare prane BKT. 322/1 Kol. 5 milion euro. Pëllumb Salillari dhe Z. Shefqet Kastrati Net Worth – $460 million He’s the only owner of Kastrati Ltd, a company that produces biofuels and Kastrati Plc, which deals in the import, export and retail sale of fuels, etc. Lajm i fundit - e fundit - politike - aktualitet - Shqipëria Ballkani Balkan balkans ballkan ballkani balkan shqiptaret shqiptarja gazeta shqiptare gsh. 5 Edmond Leka. Apr 30, 2002 · Kastrati SH. Shefqet Kastrati, është një histori suksesi 25-vjeçare, e një prej filantropëve të parë shqiptarë, e cila daton që në vitin ‘92, fillimisht me tregtimin e hidrokarbureve, për t’u zgjeruar shumë shpejt në të gjithë Shqipërinë dhe në shumë vende të rajonit të Ballkanit me një rrjet të gjerë kompanish të suksesshme. Posted on October 9, 2015 November 14, 2015 by admin . Deri në dhjetor 2018, anëtarë të Bordit Mbikqyrës të kompanisë kanë qenë Shefqet, Musa dhe Leonard Kastrati. Al-Haramain Islamic Foundation (AHIF) was a charity foundation, based in Saudi Arabia. 5 Besnik Sulaj. Aktualisht ne ofrojme ne sportelet tona: Pagesen e faturave te energjise elektrike per llogari te OSHEE me komision 0 (zero) “Eja këtu dhe më thuaj Lulzim, Zamir Mane është pjesë e skemës së pastrimit të parave, më thuaj këtu, Shefqet Kastrati është te kjo lista jote, Bashkim Ulaj është, po Ramë Geci, se unë këta njoh si biznesmenë që kanë kërkuar të ndërtojnë kulla dhe që janë njerëz që e kanë vënë pasurinë ndërkohë që ti ishe ONIMA - http://smarturl. Join Facebook to connect with Shefqet Kastrati and others you may know. The president of Kastrati Group, Shefqet Kastrati and his family, expressed their condolences to all the victims and offered their assistance to help the earthquake victims. admin 38 mins ago News Comments Off on Haxhi Avdyli i del në mbrojtje Gërvallës: Po e akuzoni një grua që la jetën në Gjermani për t’i shërbyer Kosovës 14 Views Shefqet Kastrati: Shefqet: Page of . 03. Shefqet Kastrati. 19. Únete a Facebook para estar en contacto con Shefqet Kastrati y otras personas que tal vez conozcas . Kastrati is divided into two sub-regions: the mountainous Katund i Kastratit and the lowland Bajzë area. 12 Artan Dulaku. L, e cila është aktive që nga viti 1992 në vendin tonë. a tek dy sipërmarrës të njohur, Samir Mane dhe Shefqet Kastrati. Nga dita e sotme, Aeroporti i Rinasit është në pronësi 100% të “Kastrati Group”. Al-Kharafi & Sons W. Kuvajtianët e Mak Albania, për të cilët nuk mund të thuhet se po përjetojnë përiudhën e tyre më të mirë. Shefqet Kastrati Lokol Xhaja Frida Mucmataj Natasha Dhoqina. Gjërat më të rralla nuk duhet të jenë shumëngjyrëshe që të jenë të paharrueshme. Shefqet Kastrati is on Facebook. 14 Isuf Ferra. Shefqet Kastrati, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). 1, Kati 2 Toggle navigation. He’s officially known as the only owner of Balfin Group, joint investor and consultancy services. Rrugën e Kombit, Porto Romanon, tashmë do blejë dhe aeroportin e Rinasit. a. Rrugën e Kombit, Porto Romanon, tashmë do blejë dhe aeroportin e Rinasit. Po ashtu Shefqet Kastrati është njeriu pas konçensionit të Rrugës së Kombit, përmes projektit Albanian Highway Concession. 35% of developing company DT1 shpk is owned by Samir Mane, 35% by Shefqet Kastrati, and 30% by Nikolin Jaka. a. Facebook gives people the “Edi Rama i bërtet Shefqet Kastratit”, media kosovare: E telefonoi pasi hoqi taksën për makinat me ndihma Politike di Rama ka telefonuar Shefqet Kastratin, drejtuesin e kompanisë që merret me mbikëqyrjen e “Rrugës së Kombit”, dhe i ka bërtitur. Atëherë nëse ka një problem, i bie që ta kemi me ligjin e koncensioneve dhe qeverinë. 5 milion euro, pas tërmetit që goditi Shqipërinë. 478 datë 26. 17 Rrok Gjoka. 28 Nëntor 2019, 17:41 Shefqet Kastratit i keni dhënë plot 500 milionë euro tendera sot. May 18, 2016 - The company establishes the local construction company Kastrati Construction Sh. Posted on October 10, 2020 October 10, 2020 by admin. 15 Pellumb Salillari. Kapitali. com Nr. 1966 në fshatin Sibofc, në komunën e Obiliqit. Ikja e kompanisë së njohur nga Shqipëria duket se […] Mar 19, 2018 · Three skyscrapers are expected to be built next to the former Sheraton hotel, bordering on the Artificial Lake Park. Teknologji 23/04/2021 173 Apple prezanton iMac-un e ri shumëngjyrësh më të hollë me procesorin M1. Ikja e kompanisë së njohur nga Shqipëria duket se […] Të Shëruar: 77,433 Të Vdekur: 1,915 Postet nga: Shefqet Kastrati Shefqet Kastrati Finalizohet me sukses pjesmarrja influencuese e dy biznesmenëve më të njohur shqiptarë Z. Emri i kompanisë: Kastrati Group Xhiro e aktivitetit 2019: 800 milionë euro Numri i Kastrati Group is an Albanian company owned by the Albanian from Kukësi, Shefqet Kastrati. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Shefqet Kastrati dhe të tjerët që mund t'i njihni. 10. […] Dec 23, 2014 · Shefqet Kastrati. Shefqet Kastrati Lajme 28/11/2019 543 Biznesmeni Shefqet Kastrati, dhuron 1. A. Kuvajtianët e Mak Albania, për të cilët nuk mund të thuhet se po përjetojnë përiudhën e tyre më të mirë. Pas rënies së komunizmit, ndryshe nga shumë të rinj shqiptarë që emigruan jashtë vendit për një jetë më të mirë, Shefqet Kastrati vendosi të realizojë ëndrrën e tij në vendlindje. 03. The hotel will be in close proximity to all of Tirana's main tourist attractions, including the Et’hem Bey Mosque and the Skanderbeg Monument. Ai thotë se kjo nuk është dita të kursejë asgjë shqiptari që ka shumë për shqiptarin që ka humbur gjithçka. For over 20 years, KASTRATI GROUP'S success has grown from its flexibility, stringent risk management, and focus on physical oil products trading, storage and distribution. <br>• Identifikim i shpërndarjes se kontratave publike (parasë publike) në klient sipas Biznesmeni i njohur Shefqet Kastrati ka dhuruar 1. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Shefqet Kastrati dhe të tjerët që mund t'i njihni. L. 90% e aksioneve të shoqërisë së sigurimeve “INSIG Jetë” tashmë do të zotërohen nga dy sipërmarrës Samir Mane (45%) dhe Shefqet Kastrati (45%), ndërsa 10% e aksioneve do t’i mbeten në pronësi shoqërisë Eurosig (si aksionarja e vetme aktualisht). Ai është shprehur:Tragjedia Shqiptare më ka What are the key pillars of the justice reform? The first is the independence of the justice system. Rrugën e Kombit, Porto Romanon, tashmë do blejë dhe aeroportin e Rinasit. KASTRATI Group specializes in the trade, storage and distribution of oil clean products in all important regions in this area, seeking sound, long-term growth. net/Facebo Shefqet Kastrati is on Facebook. Dec 17, 2020 · Deputeti i opozitës së re, Halit Valteri nga foltorja e Kuvendit, ka denoncuar abuzimet dhe vjedhjet që sipas tij Shefqet Kastrati i bën Shqipërisë. shpk eshte licensuar nga Banka e Shqiperise si Subjekt Financiar jo Banke dhe ka te drejte te ofroje te gjitha sherbimet e pagesave dhe transferimit te parave. 4 Vjollca Hoxha. 2017 Rezart Kastrati Adresa e selisë: Rruga e Kavajës, Ish-Stabilimenti "Mihal Duri", Shk. K, Kastrati Construction, Albsig, and other smaller companies. is established in Durres, western Albania. Presidenti i kompanisë Kastrati, Shefqet Kastrati dhe familja e tij kanë vendosur që të dhurojnë 1. Që prej vitit 2014 Kastrati sh. com bluetooth radio rash bashkim hoxha sport news fair play Studio e Hapur te fundit minuta pas minute Koha për tu zgjuar Me zemër të hapur Shqiptarët për shqiptarët edi rama lulzim Tema e mprehtë e punësimit u rrah sërish gjatë një debati në studion e Top Story-it, ku i ftuar ishte kryeministri Rama. Dec 12, 2019 · Shefqet Kastrati mban fjalën – deponon 1. Po ashtu Shefqet Kastrati është njeriu pas konçensionit të Rrugës së Kombit, përmes projektit Albanian Highway Concession. 90% e aksioneve të shoqërisë së sigurimeve “INSIG Jetë” tashmë do të zotërohen nga dy sipërmarrës Samir Mane( 45%) dhe Shefqet Kastrati (45%), ndërsa 10% e aksioneve do t’i mbeten në pronësi shoqërisë Eurosig ( si aksionarja e vetme aktualisht) Autoriteti i Konkurrencës ka dhënë autorizimin e fundit lidhur me shitjen dhe transferimin e 90% të aksioneve të Insig Jete sh. Shefqet Kastrati, unë si një bir Lume (Kukësi ) ju drejtohem personalisht që sot një nga përfaqësuesit e Kompanisë tuaj të dalë në një prononcim zyrtarë dhe të bëjë të qartë tërheqjen nga ky konçesion i pa filluar mire. Pas largimit të papritur të kompanisë Sheraton, hoteli në Tiranë mbeti në pronësi të kompanisë M. p. Shefqet Kastrati dhe e gjithë familja e tij e përfshirë në biznes, janë modeli i një biznesmeni të virtytshëm, i cili etikën e punës, atë të kontratës dhe njerëzores e ka më shumë se kushdo tjetër në qendër të të gjithë punës së tij. 10. 4 Behar Çukaj. al. Arben Breshani Znj. it/ONIMAn'Kosovë Show - Hoxhë Shefqet Krasniqi (Pjesa e pare) shefqet kastrati biografia April 7, 2021 / 0 Comments / in Uncategorized / by Shefqet Kastrati [email protected] Numri i punonjësve: 280 (viti 2018) Biznesi: Sigurimi jo-jetë Gjergj Kastrioti (6 May 1405 – 17 January 1468), known as Skanderbeg (Albanian: Skënderbej or Skënderbeu from Ottoman Turkish: اسکندر بگ ‎, romanized: İskender Bey), was an Albanian nobleman and military commander who led a rebellion against the Ottoman Empire in what is today Albania, North Macedonia, Greece, Kosovo, Montenegro and Serbia. a, sipas parashikimit të këtij akti themelimi dhe statutit bashkangiitur. ) KUSH ËSHTË SHEFQET KASTRATI: I lindur në vitin 1961, Shefqet Kastrati është një nga emrat më të njohur dhe më të suksesshëm të sipërmarrjes private në Shqipëri. 5 milion euro pët të dëmtuarit nga tërmeti i rënë dy ditë më parë në Shqipëri. Edmond Leka. ) Njijhet si nje person i cili punon shume ,eshte shume kembengules dhe nuk terhiqet nga qellimet e tij . admin 38 mins ago News Comments Off on Haxhi Avdyli i del në mbrojtje Gërvallës: Po e akuzoni një grua që la jetën në Gjermani për t’i shërbyer Kosovës 14 Views . është përkujdesja ndaj drejtësisë duke ia kushtuar një rëndësi të veçantë Leonard Kastrati, djali i biznesmenit Shefqet Kastrati, me anë të një fotoje të publikuar në rrjetet sociale ku ai shfaqet me ish-pronarët, shkruan: “Tashmë zyrtarisht ish-hotel ‘Sheraton’ i përket kompanisë ‘Kastrati Group’, sapo u mbyll transaksioni”, shkruan Leonard Kastrati. L. 2. A few days ago, Exit received a letter from the Director General of Kastrati Group, in which the Reagimi i Shefqet Kastratit: Duke u nisur nga publikimi në disa portale dhe media elektronike më dt. 3 Vasil Naci. Shefqet Kastratit i keni dhënë plot 500 milionë euro tendera sot. 7 Idajet Ismailaj. Shefqet Kasumi और अपने अन्य परिचितों से जुड़ने के लिए Facebook में शामिल करें. Krijimi i instrumenteve që lehtësojnë gjetjen, përdorimin dhe vizibilitetin e informacionit mbi shpërndarjen e kontratave publike sipas kontraktorëve / klientëve. VII. Ridgers Mema është aksioneri kryesor me 67 përqind të aksioneve dhe Shefqet Kastrati in Broc from Kosovo Connected with 1 company No holdings HSA Sàrl Dec 12, 2019 · Shefqet Kastrati mban fjalën, deponon 1. K are a leading independent privately owned petroleum group of companies, based in Albania. 1952 views Po kush është Shefqet Kastrati: Shefqet Kastrati është biznesmeni me prejardhje nga Kukësi. Kastrati ka thënë, se ka dhënë urdhër gjithashtu për mosmarrje të taksës nga askush që ka kaluar nëpër Rrugën e Kombit për ndihmë. al gazetashqiptare. 8 Vilma Nushi. Faceted Browser ; Sparql Endpoint ; Browse using . 6 Grigor Joti. Ai shkruan gjithashtu se ka urdhëruar që asnjë personi që kalon kufirin nga Kosova dhe sjell ndihma në Shqipëri të mos i merren paratë e tarifës së kalimit të rrugës. dritare. Shefqet Kastrati Nga/By Eridon KOTRRI 24 teknologji/ technology SIGURIA E INFORMACIONIT I fundit që ka vendosur të dhurojë një shumë prej 1. Shefqet Kastrati – $460 million Shefqet Kastrati is the President of Kastrati Group retail oil company, which is a leading company in the market in recent years. E ndërsa për Samir Manen, kreun e shoqërisë Balfin Group kjo është një iniciativë e re, për pronarin e shoqërisë Albsig dhe grupit Kastrati, Shefqet Kastrati, sigurimet janë një terren i njohur, pasi ai është aksioner i Albsig. Ai në kuadër të Kastrati Group, ka edhe bizneset Kastrati SHA, Kastrati, Albsig, ASA Autostar Albania, Kastpetrol etj. your username. Pas rënies së komunizmi, ndryshe nga shumë të rinj shqiptarë që emigruan jashtë vendit për një jetë më të mirë, Shefqet Kastrati vendosi të realizojë ëndrrën e tij në v Shefqet Kastrati është tashmë një emër i njohur në Shqipëri. Deri në dhjetor 2018, anëtarë të Bordit Mbikqyrës të kompanisë kanë qenë Shefqet, Musa dhe Leonard Kastrati. Top-10 lista e më të pasurve në Shqipëri 2013-2014, do të përmblidhej në këtë format: 1 Samir Mane. Jemi munduar të ndihmojmë e të lehtësojmë sa mundemi këto ditë. It seems that the neighboring Macedonian state is attracting many foreign giant investors, among which are Albanian investments. Al-Kharafi & Sons W. Mirëpo Kastrati duket sikur dinte diçka më shumë sesa ne që u habitëm nga blerja. 5 milion euro pët të dëmtuarit nga tërmeti i rënë dy ditë më parë në Shqipëri. com Nr. Shefqet Kastrati do të jetë zotërues i 99. Këtë lajm e ka bërë të ditur edhe këngëtari i njohur i ‘showbiz-it’ shqiptar, Sinan Hoxha, i cili ndër të tjera ka theksuar se zoti Shefqet i ka ndihmuar përherë njerëzit. 10 Vilma Nushi. KASTRATI QUALITY HAS ONE NAME. 1, Kati 2 Toggle navigation. Muharrem BARDHOCI. Nuk ekziston asnjë Shefqet Kastrati Posted on October 5, 2018 October 17, 2018 by admin Emri i kompanisë: Kastrati Group (Kastrati SHA, Kastrati, Albsig, ASA Autostar Albania, Kastpetrol etj. Por Shefqet Kastrati kishte ato tipare që i duhen një sipërmarrësi për të pasur sukses edhe në një mjedis jo shumë të mirë për mbarëvajtjen e biznesit, mbi të gjitha vendosmërinë, ambicien, punën e palodhur dhe vizionin për të ardhmen. L, e cila është aktive që nga viti 1992 në vendin tonë. Businesses that made large donations include the International Albanian Airport (€1,000,000) and Balfin Group (€1,200,000), the charities Fundjavë Ndryshe ($1,400,000) and Shqiptarët për Shqiptarët ($590,000), along with individuals such as Kosovo politician Behgjet Pacolli (€1,000,000) and Albanian businessman Shefqet Kastrati (€ Agron Shehaj dhe Shefqet Kastrati 29 Tetor, 2019 7:25 Tiranë- Ish-deputeti i opozitës, Agron Shehaj ka deklaruar se pasi denoncoi skandalin e tenderit të naftës prej 21 milionë euro, biznesmeni Shefqet Kastrati po e sulmon atë mediatikisht, nëpërmjet një portali që subvencionohet prej tij. Jemi munduar të ndihmojmë e të lehtësojmë sa mundemi këto ditë. 5 milionë euro për të dëmtuarit nga tërmeti në Shqipëri. Te festa e Kastrati Z. 11 Frident Kuqi. Sheraton prishi kontratën me Al Kharafi, kur kuvajtianët ende nuk e kishin gjetur blerësin e godinës. A, commonly known as Kastrati Group, is a private corporation headquartered in Durrës, Albania. Leonard Kastrati, djali i biznesmenit Shefqet Kastrati, me anë të një fotoje të publikuar në rrjetet sociale ku ai shfaqet me ish-pronarët shkruan: “Tashmë zyrtarisht ish-hotel ‘Sheraton’ i përket kompanisë ‘Kastrati Group’, sapo u mbyll transaksioni”, shkruan Leonard Kastrati. 5 milion euro. Shefqet KASTRATI will also acquire a 45% stake in INSIG Life. Thetwo companies are part of the KASTRATI Group of companies. Dec 25, 2020 · Aeroporti i vetëm ndërkombëtar i Shqipërisë do të jetë në pronësi të kompanisë së biznesmenit Shefqet Kastrati. Kuvajtianët e Mak Albania, për të cilët nuk mund të thuhet se po përjetojnë përiudhën e tyre më të mirë. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Meanwhile, Shefqet Kastrati is an Albanian oil tycoon whose company has a market share of around 50 percent in the wholesale and retail oil trade, engages in construction, road maintenance, the hotel industry and holds exclusive rights to trade luxury vehicles in Albania. 10 Artan Dulaku. 6 Renis Tërshana. He’s the businessman that leads the list of the 10 richest people in Albania. Last updated on June 11, 2020. Pyetja është që një biznesmen ka një aeroport, ka një port, ka vënë dhe një drejtor doganash. Interview with the President of Kastrati Group, Mr. 09% të kuotave të kapitalit në favor të ortakut Shefqet Kastrati, kundrejt çmimit 10 (dhjetë) lekë. Pas largimit nga Shqipëria të kompanisë së njohur “Sheraton”, hoteli në Tiranë mbeti në pronësi të kompanisë M. Sources told Exit that a few low buildings used by the MAK-Albania company, located in the area next to the hotel building, will be torn down to make space for the skyscrapers that will be built by the new owner, Kastrati shpk. Biznesmeni që njihet për sistemin perfekt të ngritur për të Historia e aleancës së manjatit të naftës Shefqet Kastrati me “grosistin” Lulzim Berisha - Lupa. al shqiptaria balkanweb balkanweb. 879,460. Në një njoftim zyrtar, Konkurrenca bëri me dije, se me anë të vendimit nr. fm Biznesmeni Shefqet Kastrati është solidarizuar me tragjedinë nga tërmeti që goditi Shqipërinë duke dhuruar 1. Shefqet Kastrati është në Facebook. Pyetja është që një biznesmen ka një aeroport, ka një port, ka vënë dhe një drejtor doganash. Shefqet Kastrati . Shefqet Kastrati 3. është partner ekskluziv për rajonin i gjigandit botëror të prodhimit dhe tregtimit të karburanteve, Exxon Mobil. Samir Mane. L, e cila është aktive që nga viti 1992 në vendin tonë. President i Kastrati Group Të ardhurat bruto 2014: 480 milionë EURO Ndryshimi në % 14/13: +8 Shefqet Kastrati. 4 trillion fashion industry, hand-selected by the editors of The Business of Fashion, based on hundreds of nominations received from current BoF 500 members, extensive data analysis and research. SHEFQET KASTRATI. P. Shefqet Kastrati Nga/ By Eridon KOTRRI. 01. 8 Aleksandër Pilo. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur e më Shefqet Kastrati is on Facebook. 18 Irfan Hysenbelliu. OpenLink Faceted Browser; OpenLink Structured Data Editor Qysh duhet me u dënu Shefqet Krasniqi për seksizëm? Të vdesësh Kosovën për Bojkenin Kriza e Rinasit reflekton ‘stresin’ e Ilir Metës dhe Sali Berishës për 25 prillin Samir Mane dhe Shefqet Kastrati blejnë 90% të aksioneve të INSIG JETË, Revista Monitor, 04/05/2017. Ai në kuadër të Kastrati Group, ka edhe bizneset Kastrati SHA, Kastrati, Albsig, ASA Autostar Albania, Kastpetrol etj. <br>• Rritje e kapacitetit të gazetarëve lokal në realizimin e shkrimeve mbi shpërndarjen e kontratave publike sipas Klientëve. a. انضم إلى فيسبوك للتواصل مع ‏‎Shefqet Kastrati‎‏ وأشخاص آخرين قد تعرفهم. Lubonja: “Rrugën e Kombit dua ta marr si metaforë të asaj çfarë po ndodh në Shqipëri. Shejhu (Allahu e mëshiroftë) e përshkruan librin e tij me fjalët: “Prej mirësive të sheriatit të Allahut xh. In December last year, a locally owned group of companies, Kastrati, owned by Shefqet Kastrati, purchased it for 70 million euros. Facebook gives people the Ownership of the concession meanwhile changed hands many times. Edhe kur ka qenë PS-ja në opozitë akuzonte atëherë këto kompani se favorizohen nga qeveria, megjithëse Edi Rama kur ishte kryetar bashkie, bashkëpunonte në punët publike me këta sipërmarrës. al Dec 18, 2020 · Shefqet Kastratit i keni dhënë plot 500 milionë euro tendera sot. Liria punon dhe sidomos punon për të gjithë. A. Dhe Rama përmendi një nga një: Samir Mane, Bashkim Ulaj, Shefqet Kastrati, Ramë Geci, Rrok Gjoka. This not only means that judges and prosecutors have to take decisions independently, but that politicians cannot influence judges. Samir Mane, pasi ky përqendrim nuk shfaq shenja të kufizimit të konkurrencës në treg, ose në një pjesë të tij në veçanti, si rezultat i krijimit, ose forcimit të pozitës dominuese. Nov 27, 2019 · Milioneri Shefqet Kastrati i cili menaxhon me kompaninë e tij “Rrugën e Kombit”, ka vendosur që të lirojë nga taksa prej pesë (5 ) eurove të gjithë makinat të cilat udhëtojnë nga Kosova për në Shqipëri me qëllim të dërgimit të ndihmave për banorët të cilët janë prekur nga tërmeti shkatërrimtar. 06. pdf from ECO 329 at University of Texas. Ky i fundit është administrator i një prej kompanive më të mëdha të hidrokarbureve, “Kastrati group”. a. Jan 15, 2018 · The real-estate project, which will further add to the enormous surplus in office and commercial space in Tirana, is developed by three oligarchs close to Edi Rama. A. “Tirana continues to attract growing numbers of visitors as it progresses in its ambition to become a ‘kaleidoscope metropolis’ and we look forward to working with Hilton Presidenti i Grupit Kastrati, Z. Shefqet Krasniqi » Libra » » IslamHouse. , Nr. Pyetja është që një biznesmen ka një aeroport, ka një port, ka vënë dhe një drejtor doganash. View the profiles of people named Shefqet Kastrati. L, e cila është aktive që nga viti 1992 në vendin tonë. Mema është gjithashtu aksioner në kompaninë Ak Trade International Oil, e themeluar në vitin 2014, me objekt import-eksport dhe shitje me shumicë. L. Ai shkruan gjithashtu se ka urdhëruar që asnjë personi që kalon kufirin nga Kosova dhe sjell ndihma në Shqipëri të mos i merren paratë e Shefqet Kastrati është një nga emrat më të njohur dhe më të suksesshëm të sipërmarrjes private në Shqipëri. Eurosig bought both the life and non-life insurance businesses of Insig from Albania's government for 2. Deputeti Valteri tha se qeveria i ka dhënë Kastratit 500 mln euro tendera, ndërsa tha se vendi drejtohet nga 5 oligarkë. 2013, me anë të kontratës së shitblerjes së kuotave të kapitalit themeltar Nr. Transaksioni është regjistruar në QKB për vlerën e 71 milionë eurove. Services: import and distribution of drinks, food, home and personal care, Tobacco, outdoor advertising, leadership academy, advertising agency, property development Jan 05, 2013 · Pronari i kesaj firme eshte me origjine Kuksiane, Shefqet Kastrati. k. 5 milionë eurot e premtuara për të prekurit nga tërmeti Ashtu siç pati premtuar, pak ditë pas goditjes së rëndë që një tërmet i fuqishëm i dha Shqipërisë, biznesmeni Shefqet Kastrati ka deponuar 1. Leonard Kastrati, djali i biznesmenit Shefqet Kastrati, ka zyrtarizuar blerjen e godinës ku deri në fund të vitit të kaluar ndodhej hotel pin Leonard Kastrati ( @kastratil ) Instagram Photos and Videos SOLIDARITET/ Shefqet Kastrati: 1. “We look forward to working with Hilton to bring its prestigious flagship brand to Albania for the first time,” added Shefqet Kastrati, president of Kastrati Group. 20 Luan Muça. P. “Edi Rama i bërtet Shefqet Kastratit”, media kosovare: E telefonoi pasi hoqi taksën për makinat me ndihma 27 Nëntor, 2019 KOSOVË- Milioneri Shefqet Kastrati i cili menaxhon me kompaninë e tij “Rrugën e Kombit”, ka vendosur që të lirojë nga taksa prej Blerësi I ri ishte një ndër biznesmenët më të njohur shqiptarë, Shefqet Kastrati. 10. Nov 27, 2019 · Milioneri Shefqet Kastrati i cili menaxhon me kompaninë e tij “Rrugën e Kombit”, ka vendosur që të lirojë nga taksa prej pesë (5 ) eurove të gjithë makinat të cilat udhëtojnë nga Kosova për në Shqipëri me qëllim të dërgimit të ndihmave për banorët të cilët janë prekur nga tërmeti shkatërrimtar. He is owner and president of the KASTRATI Group - a leading independent privately owned petroleum company, based in Albania. renames to Kastrati Group. Jemi munduar të ndihmojmë e të lehtësojmë Nov 28, 2019 · Presidenti i kompanisë Kastrati, Shefqet Kastrati dhe familja e tij kanë vendosur që të dhurojnë 1. Aty është shkaku, gjëndra që lëshon ‘metastazat’, Kastrati është thjesht njëri prej zgjatimeve. Samir Mane ne shoqerine e sigurimit te jetes “INSIG Jete”. There was a very recent survey that was released a few days ago by a German association, which stated that German investors were concerned about the trend in politics and also the time it is taking to undertake the property rights reform. Ai është shprehur: Tragjedia Shqiptare më ka tronditur thellësisht mua dhe familjen time, bashke me vëllezërit e mi. com Nr. com bluetooth radio rash bashkim hoxha sport news fair play Studio e Hapur te fundit minuta pas minute Koha për tu zgjuar Me zemër të hapur Shqiptarët për shqiptarët edi rama lulzim Shefqet Kastrati - 100% Përshkrim Sipas statutit të shoqërisë anonime “Kastrati” sh. sh. ZERO. Rrugën e Kombit, Porto Romanon, tashmë do blejë dhe aeroportin e Rinasit. 2016, të një lajmi referuar një shkrese të Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë për Krimet e Rënda, Tiranë, ku përmendet emri i z. Por i menjëhershëm është reagimi i Presidentit […] 6. al gazetashqiptare. Sheraton prishi kontratën me Al Kharafi, kur kuvajtianët ende nuk e kishin gjetur blerësin e godinës. ADVERTISEMENT ADVERTISEMENT Related Posts Top 5 Richest People In Bermuda In 2017 Top 6 Richest People In Cyprus In 2017 Top 9 Richest People in Maldives in 2017 Top 5 Richest People In Macau In 2017 Top 6 Richest What are the qualities of the company that make it a trusted partner to carry out these complicated projects? Most important is the will. Presidenti i kompanisë Kastrati, Shefqet Kastrati dhe familja e tij kanë vendosur që të dhurojnë 1. Drejtor i Përgjithshëm: Z. He and his family have allotted 1. 5 Milionë Euro për të dëmtuarit ndaj tërmetit në emër të Shefqet Kastrati, president of Kastrati Group, on the other hand, emphasized the return of Tirana to a capital that attracts more and more visitors. 5 milionë euro në fondin për të prekurit nga kjo fatkeqësi natyrore. What message would you send to foreign investors in Albania?. 1961, lindur në Kukës dhe banues në Durrës. Join Facebook to connect with Shefqet Kastrati and others you may know. 3 Shefqet Kastrati 4 Vjollca Hoxha 5 Edmond Leka 6 Grigor Joti 7 Idajet Ismailaj 8 Vilma Nushi 9 Bashkim Ulaj 10 Artan Dulaku. Kjo, pas publikimit nga ana e Prokurorisë të emrave dhe bizneseve që u gjobitën nga Emiljano Shullazi. In September 2014, Kosovo Police arrested a local Muslim imam Shefqet Krasniqi and media reported that Krasniqi was being arrested for money The country’s largest oil trader, Shefqet Kastrati, whose group of companies have won three tenders under the current government, is another big beneficiary to the tune of 130 million leks. Shefqet Kastrati, President of Kastrati Group, added: “We look forward to working with Hilton to bring its prestigious flagship brand to Albania for the first time. Që nga ky moment, Shefqet Kastrati, apo cilido biznesmen qoftë, ka zero përgjegjësi. Pyetja është që një biznesmen ka një aeroport, ka një port, ka vënë dhe një drejtor doganash. III. 17. Response to a Letter Sent to Exit by Kastrati. Shefqet Kastrati dhe kompania “Kastrati Group”, ju bëjmë me dije se: 3 Shefqet Kastrati. com. Mema është gjithashtu aksioner në kompaninë Ak Trade International Oil, e themeluar në vitin 2014, me objekt import-eksport dhe shitje me shumicë. Shefqet KAstrati - Rreth 170 milion $ ( Biznesmen pronar i vetem i kompanise Kastrati sh. 06. 9 Bashkim Ulaj. ly/2Ahvf5EMund të na ndiqni edhe në :Web: https://www. Ai është pronar i “Kastrati Group”, dhe llogaritet si njëri ndër personat më të pasur në Shqipëri. May 18, 2016 - The company establishes the local construction company Kastrati Construction Sh. يمنح فيسبوك الأشخاص القدرة على المشاركة ويجعل العالم أكثر انفتاحاً حتى يسهل التواصل. Grigor Joti. shefqet kastrati